Wzór formularza opinii ws. przebiegu S16 Ełk – Knyszyn

Szanowni Państwo
Poniżej znajdziecie link do w części wypełnionego wzoru Formularza opinii, jaki należy uzupełnić, podpisać i wysłać do dnia 4 grudnia 2020 r. via e-mail na adres gbarabasz@schuessler-plan.com

>>> Kliknij tu żeby pobrać formularz <<<

Jak uzupełnić formularz?
Rzecz najważniejsza – konieczne jest posiadanie na swoim komputerze programu Adobe Acrobat Reader
Do pobrania za darmo z tej strony: https://get2.adobe.com/pl/reader/

Wszystkie pola w kolorze jasnoniebieskim są polami edytowalnymi. Wystarczy na nie kliknąć, by móc w nich coś wpisać. Pole edytowane staje się białe.
Na pierwszej stronie w polu „Nazwa Jednostki Organizacyjnej / Interesariusz Projektu” należy podać swoje imię i nazwisko lub nazwę organizacji, W następnym wierszu należy kliknąć w kratkę przy „Osoby prywatne „lub inne pole odpowiadające jednostce organizacyjnej. W trzecim wierszu należy podać swój kontakt, czyli e-mail lub adres zamieszkania.

Druga strona została wypełniona proponowanym przez nas tekstem. Możecie Państwo ten tekst zmienić wedle własnej woli, a nawet byłoby wskazane, żeby dopisać kilka zdań od siebie. Prosimy nie klikać w kratki przy wariantach i korytarzach, gdyż wtedy Państwa głos zostanie policzony jako akceptujący dany przebieg drogi.

Na końcu formularza są pola do złożenia podpisu. Trzeba podpisać albo podpisem elektronicznym albo w niższym polu wpisać swoje imię i nazwisko.

Na koniec trzeba kliknąć w „Plik” ->”Zapisz jako” i najlepiej zapisać w folderze, w którym trzymacie swoje dokumenty (bez zmiany nazwy pliku). W wiadomości e-mail jako załącznik należy wybrać plik z folderu, w którym go zapisaliśmy po uzupełnieniu.

Uwaga: Formularz można wysłać też tradycyjną pocztą na adres:
Schuessler-Plan Inżynierzy Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

WSPOMÓŻ NAS

Nasze konto:
Bank BNP Paribas 26 1600 1462 1897 6978 7000 0001
BIC: PPABPLPK
W tytule prosimy koniecznie wpisać: „Darowizna na cele statutowe”
Fundacja Dla Biebrzy
Ul. Kościuszki 26 m 11; 19-110 Goniądz

Dziękujemy.